Głosowanie do plebiscytu 2018/2019

14 października to szczególna data. W tym dniu świętujemy Dzień Edukacji Narodowej, powszechnie nazywany Dniem Nauczyciela. Nie bez powodu, gdyż to właśnie tego dnia wszyscy uczniowie mają okazje obdarować swoich pedagogów kwiatami i złożyć im życzenia, dziękując za ciężką pracę i wysiłek włożony w ich edukację.
Samorząd Uczniowski (wraz z opiekunami p. Ewą Waśniewską oraz Magdaleną Kozicką – Dygdałowicz przy współpracy z p. Arkadiuszem Klubą – informatykiem zwanym dalej koordynatorem) jak co roku jest organizatorem plebiscytu na najlepszego nauczyciela naszej szkoły. W tym roku głosowanie będzie miało inną formę niż w poprzednich latach, gdyż zostanie przeprowadzone w formie elektronicznej w terminie 24.09.2018 r. (od godziny 8:00) do 28.09.2018 (do godziny 18:00).

Głos może oddać każdy uczeń naszej szkoły zainteresowany udziałem w plebiscycie  wchodząc na stronę szkoły lub na FB szkoły. Do głosowania niezbędny będzie numer PESEL, który służyć będzie koordynatorowi do weryfikacji tożsamości elektorów w przypadku podejrzeń o nieprzestrzeganie zasad fair play. Każdy uczeń może wziąć udział w plebiscycie tylko jeden raz.

W tym roku szkolnym będziemy wybierać nauczycieli w 5 kategoriach:
Kategoria nr 1  „Złota struna” –  nauczyciel, który przekazuje swoją wiedzę głosem bardzo doniosłym i każda przekazywana informacja dotrze i zostanie zapamiętana przez wszystkich uczniów.
Kategoria nr 2  „Gorący uśmiech” –  nauczyciel, któremu zawsze dopisuje humor.
Kategoria nr 3 „Złoty wykładowca” – nauczyciel, który w sposób zrozumiały przekazuje uczniom wiedzę.
Kategoria nr 4 „Najlepszy strateg” – nauczyciel, który dobrze rozplanowuje i organizuje lekcję.
Kategoria nr 5 „Diamentowy pytajnik” – nauczyciel, który częściej niż inni zaprasza uczniów do odpowiedzi.

Ponadto informujemy, iż opiekunowie samorządu nie biorą udziału w plebiscycie.

 Serdecznie zachęcamy do oddania głosu!

Głosowanie do plebiscytu 2018/2019

 

Skip to content