Kolejny ogromny sukces koszykarzy 3×3

Kolejny ogromny sukces koszykarzy 3x3

W Polkowicach 28 listopada odbył się Półfinał Wojewódzki w Koszykówce 3X3 chłopców. Kolejne pudło drużyny z naszej szkoły!!!

Tym razem nasi reprezentanci wywalczyli brązowy medal!!! Mogło być lepiej, ale chwila dekoncentracji i trochę zlekceważenie przeciwnika skutkowało przegraniem pierwszego meczu w grupie z drużyną I LO z Legnicy– 5:4. Potem już były same zwycięstwa, ale w półfinale turnieju musieliśmy rywalizować z faworytem, drużyną I LO Głogów. Cóż to był za mecz: punt za punkt, piękne obrony i rzuty z dystansu, dopiero dogrywka wyłoniła zwycięzcę…. Niestety, bo niesamowicie zaciętej i wyrównanej walce do drużyna z Głogowa minimalnie wygrała z nami i jak się później okazało wygrała cały turniej. Nam przyszło grać o III miejsce, gdzie nasi gracze zdeklasowały drużynę ZS z Chocianowa, wygrywając 18 do 5. Pozostał niedosyt, ale taki jest sport!!!                  

Naszą szkołę reprezentowali: Jakub Sławecki 4E, Mateusz Górny 3AL, Karol Laniocha 3A, Adrian Jankowski 1AE, Szymon Czekaj 3AL.                                           

Opiekun drużyny: Jacek Kazimierczyk

Skip to content