I w tym roku się udało!

I w tym roku się udało!

Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego szkoła przyłączyła się do ogólnopolskiej akcji SZLACHETNA PACZKA. Spośród 15482 rodzin potrzebujących wsparcia uczniowie wybrali rodzinę pani Katarzyny. W ciągu 10 dni przygotowano paczki, w których znalazły się: żywność, środki higieniczne i chemiczne, drobny sprzęt gospodarstw domowego, odzież, obuwie, kołdry, pościel, koce oraz upominki dla wszystkich członków Rodziny. Za zebrane pieniądze zakupiono też zmywarkę.
W weekend cudów – 10 grudnia – szalchetna paczka została dostarczona do wskazanej rodziny.
Realizacja marzeń obdarowanych była możliwa dzięki pomocy uczniów, rodziców, nauczycieli a także innych pracowników szkoły..

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w akcję.
Doceniamy, że nie przechodzicie obojętnie obok potrzebujących pomocy- zwłaszcza tych, którzy nie potrafią o nią poprosić.

Skip to content