Hotelowe pozdrowienia z Karpacza!

Hotelowe pozdrowienia z Karpacza!

Kolejna wycieczka zawodoznawcza za nami. Uczniowie klas hotelarskich  i turystycznych odwiedzili w Karpaczu hotele: Sandra SPA oraz Gołębiewski. Zapoznali się ze specyfiką działalności oraz ofertą usługową tych obiektów. Zobaczyli zarówno różnego rodzaju jednostki mieszkalne, sale wielofunkcyjne (balowe, szkoleniowe, kinowe) jak i strefy usług SPA, rekreacyjnych czy rozrywkowych.  Sami skorzystali też z usług hotelu, konkretnie gastronomicznych – podczas  bufetu obiadowego
w Restauracji Czerwonej Hotelu Gołębiewski.

Wycieczki w ramach przedmiotów zawodowych to ciekawe lekcje w terenie dla przyszłych hotelarzy, którzy mogą na takich wyjazdach skonfrontować teorię poznaną w szkole z rzeczywistością.  Tym razem było to możliwe dzięki Pani Patrycji Fiszer, Pani Ewie Waśniewskiej i Pani Joannie Kulesza.

Skip to content