Hotelarze świętują we Wrocławiu  

Hotelarze świętują we Wrocławiu

Uczniowie klasy 1 HA udali się z przedświąteczną wizytą do renomowanych wrocławskich hoteli.  

Art Hotel, WYNDHAM Wroclaw Old Town oraz The Bridge MGallery  niezwykle ciepło nas przyjęły, umożliwiając zapoznanie się ze specyfiką swojej działalności. Każdy inny, każdy zachwycający, każdy przepełniony pomysłami na luksusową obsługę gości.  

Młodzi hotelarze nie tylko dowiedzieli się, w jaki sposób obsługiwać gości hotelowych w te piękne dni, ale sami mogli poczuć bożonarodzeniowy klimat na jednym z największych w Europie jarmarków. Magii i bajkowego klimatu nadał wycieczce napotkany na Ostrowie Tumskim latarnik, który w przepięknej zimowej scenerii zapalał wyjątkowe latarnie gazowe.  

Wesołych Świąt! 

 Home (wyndhamwroclawot.com) 

Hotel The Bridge Wrocław – Centrum (thebridgewroclaw.pl) 

Art Hotel Wrocław – butikowy hotel w centrum Wrocławia 

Skip to content