Zebranie Samorządu Uczniowskiego

13 września 2018 r. odbyło się pierwsze w tym roku szkolnym zebranie opiekunów Samorządu Uczniowskiego z uczniami.
Na spotkaniu uroczyście podziękowano ustępującemu opiekunowi SU – pani Magdalenie Ostaszewskiej – Kozber za współpracę, ogromne zaangażowanie oraz profesjonalizm, a następnie powitano nowych opiekunów panią Ewę Waśniewską oraz panią Magdalenę Dygdałowicz.
Na spotkaniu omówiono regulamin SU ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień związanych z wyborami do Samorządu Uczniowskiego.
Wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego odbędą się 20 września 2018 r.
Zgłoszenia kandydatów do Rady Samorządu Uczniowskiego przyjmują do 18 września 2018 r.: Kamil Denis – przewodniczący (klasa 2 AL), Konrad Dorożyński – zastępca przewodniczącego (4 HA), pani Magdalena Dygdałowicz (sala 119), pani Ewa Waśniewska (sala 105).  Kandydaturę można również zgłosić  na adres mailowy: samorzad@zs2lubin.edu.pl
Kolejne zebranie odbędzie się 17 września 2018 r. (poniedziałek) w sali 119, o godzinie 11:25, na które serdecznie zapraszamy.

Skip to content