Zakończenie roku szkolnego 2023/2024

Na uroczystości nie zabrakło Dyrekcji szkoły, wychowawców, nauczycieli oraz rodziców i oczywiście uczniów kończących kolejny rok szkolny. Wśród zaproszonych gości powitaliśmy Przewodniczącą Rady Powiatu p. Jadwigę Musiał.
Najlepsi uczniowie z naszej szkoły otrzymali nagrody Rady Rodziców. Dyrekcja szkoły wręczyła również świadectwa z wyróżnieniem oraz stypendia za wysokie wyniki w nauce i osiągnięcia sportowe. Poza tym były też nagrody Starosty. Wszystkim nagrodzonym serdecznie GRATULUJEMY ! 👍👍
Było wiele życzeń i podziękowań za trud włożony przez nauczycieli, za opiekę i troskę. Naszą uroczystość umilili nam piosenkami Agata Kiedos z kl 1A oraz niezawodny Mateusz Dziągwa z kl 4AG. 🙂
Życzymy wszystkim wspaniałych wakacji i udanego, zasłużonego wypoczynku. Do zobaczenia we wrześniu !😄🌸🌺🌼🌻🌞
Skip to content