Z WIZYTĄ U CHORYCH…..

Z wizytą u chorych…

Dnia 25 października 2019 (piątek) wolontariusze wystąpili z programem artystycznym dla chorych z oddziału onkologicznego Miedziowego Centrum Zdrowia w Lubinie. Recytowali wiersze o tematyce jesiennej i śpiewali piosenki oraz wystawili kabaret „Szkoła na wesoło”. Jak zawsze zostali bardzo ciepło przyjęci przez chorych i obsługę. Nie obyło się bez śmiechu i łez wzruszenia.

Wystąpili: Werka Antos, Ola Michalewicz, Klaudia Ryba, Kasia Rybak, Oliwia Pilarska, Piotrek Jezierski, Oskar Morawski i Marcin Ditkowski.

Wszystkim serdecznie dziękuję!

Op. szkolnego wolontariatu Jolanta Ziemieńczuk

Zebrania z rodzicami

W dniu
18 listopada 2021 r.
(czwartek)
zapraszamy
Wszystkich Państwa
na

Rodziców klas pierwszych, drugich, trzecich i czwartych
o godzinie 17.00.

Skip to content