Spotkanie klas logistycznych z przedstawicielami z Wyższej Szkoły Logistyki i Transportu

Spotkanie klas logistycznych z przedstawicielami z Wyższej Szkoły Logistyki i Transportu

Klasy maturalne o profilu technik logistyk (5AL, 5CL) 12 października 2023 r. brały udział w spotkaniu z przedstawicielami Międzynarodowej Wyższej Szkoły Logistyki i Transportu we Wrocławiu. Do młodzieży skierowano informacje dotyczące studiów dualnych na kierunku logistyka lub transport i oferty studiów podyplomowych, omówiono zasady rekrutacji na wybrane kierunki studiów oraz przedstawiono aktualne oczekiwania pracodawców odnośnie kwalifikacji i kompetencji zawodowych. Goście zaprosili uczniów do udziału w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Logistycznej i odpowiadali na pytania do nich skierowane. Spotkanie miało na celu pomóc młodym ludziom w podejmowaniu trafnych decyzji dotyczących dalszych planów edukacyjno – zawodowych. 

Skip to content