Wyniki szkolnych konkursów świątecznych

W dniu 9 grudnia 2019 r. odbyło się rozstrzygnięcie dwóch szkolnych konkursów świątecznych: na najpiękniejszy stroik, ogłoszony przez dyrektora szkoły oraz na najpiękniejszą ozdobę bożonarodzeniową, zorganizowany przez nauczycieli języków obcych. Celem konkursów było wspieranie uzdolnień plastycznych i kreatywności uczniów oraz zachęcanie ich do zaprezentowania swoich talentów.

 

W konkursach wzięły udział prace wykonane w różnych formatach i technikach. Ocenie podlegały pomysłowość i oryginalność, estetyka wykonania, dobór materiałów i kolorystyka oraz stopień trudności wykonania. Zwycięzców konkursu wyłoniło jury w składzie: dyrektor szkoły, vice dyrektor, nauczyciel języka angielskiego i nauczyciel języka niemieckiego.

 

W konkursie na najpiękniejszy stroik świąteczny zwyciężyły:

I miejsce: Żaneta Szubert i Kamila Hudomięt z kl. 3 BL

II miejsce: Dominika Spirydowicz z kl. 2 HT

III miejsce: Patrycja Kosobucka z kl. 1 BG

 

W konkursie pt. “Christmas Craft – Weihnachtliche Handarbeit” na najpiękniejszą ozdobę świąteczną zwycięzcami zostali:

I miejsce: Matylda Ratajska z kl. 1 HA

II miejsce: Aleksander Kopczyński z kl. 1 AT

III miejsce: Patrycja Siwecka z kl. 4 HF

 

Gratulujemy zwycięzcom i serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursach. Wszystkie prace wykonane przez uczniów zostały przekazane na pierwszy szkolny jarmark bożonarodzeniowy.

Skip to content