Wycieczka o smaku kawy☕️

Wycieczka o smaku kawy
8 grudnia klasa 4AG z p. Anną Nowakowską i Justyną Stasieńczuk pojechała na wycieczkę zawodoznawczą do rzemieślniczej palarni kawy Czarna Jagoda oraz agroturystyki Wrzosowy Tartak w Chocianowie. Podczas wyjazdu uczniowie zobaczyli cały proces  palenia kawy… ten zapach oczarował wszystkich😍 Ponadto każdy uczestnik mógł wykonać latte art i pod czujnym okiem p. Jagody, która o kawie wie wszystko 🤩, stać się wirtuozem smaku i aromatu.
Po pysznej kawie udaliśmy się do Wrzosowego Tartaku. Pani Kasia opowiedziała nam wszystko o organizacji imprez okolicznościowych.  Mogliśmy również obserwować pracę pani, która przygotowywała stół na małe przyjęcie.

Było super!!! Dziękujemy za gościnę Czarna Jagoda Palarnia kawy  i Wrzosowy Tartak

Skip to content