Wycieczka do Karpacza

W dniu 22 października 2018 r. uczniowie klas 1ae i 1ht z wychowawcami Katarzyną Kruczek, Joanną Politowicz oraz z panią Magdaleną Kozicką-Dygdałowicz uczestniczyli w wycieczce do Karpacza. Uczniowie mieli okazję zwiedzić Kompleks Wczasowy Sandra SPA Karpacz, w którym oglądali wyposażenie pokoi, aquapark, restaurację, salę konferencyjną, a także uczestniczyli w pogadance dotyczącej prowadzenia działalności gospodarczej związanej z funkcjonowaniem ośrodka. Mieli możliwość przejechać się jednym z najnowocześniejszych wyciągów w Polsce – ze stacji Biały Jar, zrobić pamiątkowe fotki przy Dzikim Wodospadzie oraz odbyć spacer po Karkonoskim Parku Narodowym. Innymi atrakcjamibyło zwiedzanie Świątyni Wang i zapory nad Łomnicą. Pogoda była wymarzona – prawdziwa złota polska jesień.

 

Skip to content