Wybory do Prezydium Samorządu Uczniowskiego

Wybory do Prezydium Samorządu Uczniowskiego

16 października 2023 r.  w naszej szkole odbyły się wybory do Prezydium Samorządu Uczniowskiego. Były one poprzedzone kampanią wyborczą, którą prowadzili kandydaci zgłoszeni do wyborów. Komisja Wyborcza, która składała się z 11 uczniów czuwała nad prawidłowym przebiegiem głosowania, a po jego zakończeniu dokonała obliczenia głosów dla każdego z 21 kandydatów.  Frekwencja w wyborach wyniosła  84,20%.  

Na podstawie zdobytych głosów, w roku szkolnym 2023/2024, powołane zostało Prezydium Samorządu Uczniowskiego w składzie: 

– Marszałek SU: Pilo Dinaku  – 490 głosów, 

– Wicemarszałek SU: Kinga Trześniowska – 103 głosy, 

– Skarbnik: Michał Owczarek – 83 głosy, 

– Rzecznik Praw Uczniów – Justyna Małgorzewicz – 40 głosów 

Wszystkim kandydatom serdecznie dziękujemy za udział, głosującym za wysoką frekwencję, a nauczycielom za wsparcie i umożliwianie uczniom oddania głosu. 

Skip to content