Wolontariusze w odziale onkologicznym

Z początkiem roku 2018 Wolontariusze działający przy Zespole Szkół Nr 2 im. Jana Wyżykowskiego w Lubinie zgłosili chęć współpracy, której celem mają być działania na rzecz Pacjentów przebywających w Oddziale Onkologicznym. W jej ramach mi.in.:

[su_list icon=”icon: genderless”]

  • utworzona została biblioteczka dla Pacjentów,
  • organizowane są eventy okolicznościowe z okazji świąt,
  • dekorowany jest Oddział Onkologiczny,
  • uruchomiona została gazetka oddziałowa: „KALEJDOSKOP”.

[/su_list]
W dniu 26 marca br. Wolontariusze i Uczniowie uczęszczający na zajęcia z animacji czasu wolnego wystąpili, przed Pacjentami przebywającymi w Oddziale oraz Pracownikami Oddziału, z okolicznościową inscenizacją.

Bardzo dziękujemy za wspaniałą inicjatywę Wolontariuszom i ich opiekunce p. Jolancie Ziemieńczuk.

Więcej informacji:

Skip to content