Warsztaty Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu

Dnia 7 marca 2019 w naszej szkole odbyły się warsztaty przeprowadzone przez pracowników Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu. Jeden z nich dotyczył wystąpień publicznych – jak nie dać się tremie? Bez wątpienia jedną z kluczowych umiejętności w życiu społecznym i zawodowym jest umiejętność oddziaływania na innych poprzez skuteczne prezentacje i wystąpienia publiczne. Nabycie wprawy w mówieniu do innych oraz panowanie nad tremą daje duże możliwości. Podczas warsztatu uczniowie dowiedzieli się, jak się przygotować i jak panować nad mową ciała, aby trema była czynnikiem mobilizującym, a nie dezorganizującym wystąpienie. Natomiast dla klasy o profilu technik ekonomista przeprowadzony został warsztat dotyczący efektywnego inwestowanie.

Osoby odpowiedzialne: Joanna Knutelska, Joanna Tyrpak

Skip to content