Warsztaty nakrywania stołów

„Tu gwiazdka, tutaj anioły
Tu świeczka, tu łoś wesoły,
Tu kula, tu srebrne stoły…
Technik Hotelarstwa wyczarował dla Państwa nastrój Bożonarodzeniowy…”

13 grudnia 2018 r. w Cuprum Arena Lubin odbyły się warsztaty nakrywania stołów bożonarodzeniowych, podczas których uczniowie z  Technikum Hotelarstwa wraz z nauczycielami Panią Magdaleną Kaliską-Drozd i Panią Joanna Kulesza przeprowadzili lekcje nakrywania stołów dla klientów galerii. Najpierw jednak samodzielnie stworzyli aranżację bożonarodzeniową wykorzystując asortyment ze sklepów DUKA i HOME AND YOU z zachowaniem zasad poznanych na zajęciach lekcyjnych.

Jeśli jesteście ciekawi, jak na żywo wyglądają nakryte przez nas stoły, zapraszamy na parter w Galerii Cuprum Arena Lubin.​

Życzymy wszystkim Wesołych Świąt i szczęśliwego 2019 Roku!

Skip to content