VI Ogólnopolski Dzień Planowania Kariery

Wczoraj w szkole organizowany był VI Ogólnopolski Dzień Planowania Kariery pod hasłem „Samorozwój kluczem do sukcesu!”. Akcja dedykowana jest uczniom klas maturalnych. Spotkanie poprowadzili eksperci w dziedzinie samodoskonalenia i rozwijania potencjału. Gościem specjalnym był Michał Zawadka autor bestsellerowej serii książek dla młodzieży p.t.: „Chcę być kimś”. Wykłady w formie transmisji podzielone były na trzy bloki tematyczne:
1.Najważniejsze pytanie w karierze;
2.Komiks jako niestandardowa pomoc w nauce;
3.Chcę być kimś – aplikacja życiowego sukcesu.
Organizatorzy spotkania – doradcy zawodowi: J. Tyrpak i J. Knutelska.

VI Ogólnopolski Dzień Planowania Kariery - Galeria zdjęć

Zebrania z rodzicami

W dniu
18 listopada 2021 r.
(czwartek)
zapraszamy
Wszystkich Państwa
na

Rodziców klas pierwszych, drugich, trzecich i czwartych
o godzinie 17.00.

Skip to content