Van Gogh Multi-Sensory Exhibition

Van Gogh Multi-Sensory Exhibition

W dniu 18 maja 2022 r. uczniowie klas poligraficznych 1 AP, 3 AP i 3 BP miały możliwość obejrzeć   niezwykle angażująca zmysły wystawę multisensoryczną największych dzieł Vincenta Van Gogha. 

Van Gogh Multi-Sensory Exhibition to najbardziej innowacyjna forma doświadczania sztuki! Prace słynnego artysty zaprezentowane są dzięki technologii Digital Art 360, która przenosi widzów w niesamowity świat wyobraźni wielkiego mistrza. W specjalnie zaaranżowanej przestrzeni ekspozycyjnej na ekranach o powierzchni ponad 2000 mkw. można było zobaczyć setki dzieł i dosłownie zanurzyć się w świecie obrazów.

Wszystkie prace artysty wyświetlane są jako wielkoformatowe, tętniące kolorami płótna. Ściany wokół oraz podłoga przemieniają się w pasjonującą opowieść o życiu i twórczości malarza.

E. Kotlińska

B. Zioło

Skip to content