USŁUGI HOTELARSKIE WE WROCŁAWIU

USŁUGI HOTELARSKIE WE WROCŁAWIU

USŁUGI HOTELARSKIE WE WROCŁAWIUW środę 21 kwietnia, nasi uczniowie z klasy 3 HA wraz z Paniami:  Joanną Kulesza i Eweliną Mazurek, mieli okazję odwiedzić trzy  luksusowe wrocławskie hotele.

Double Tree by Hilton ***** zachwycił prestiżem, przestrzenią, minimalizmem oraz ciekawostkami sieciowymi, takimi jak chociażby unikanie ostrych krawędzi we wnętrzach czy oferowanie gościom flagowego produktu w postaci czekoladowego ciastka. Personel zaznajomił młodzież z benefitami płynącymi z pracy w marce Hilton, czym z pewnością upewnił ich, że praca w sektorze HGT jest interesująca i dająca wiele szans na rozwój osobisty. 

Art. Hotel **** to historia i sztuka sama w sobie. Zachwycająca XVI-wieczna kamienica i mnóstwo odzyskanych i zachowanych do dziś dnia detali architektonicznych tworzą niepowtarzalny klimat i przytulną atmosferę. Galeria sław, które tu gościły, tylko dowodzi, że dla świata artystów to miejsce idealne.

The Bridge Wrocław MGallery to  obiekt, którego idea wyrasta z ducha Ostrowa Tumskiego. Zachwyca umiejętnym wkomponowaniem nowoczesnego budynku z elementami nawiązującymi do stylu otoczenia w historyczne tło gotyckich kościołów. Klimat spacerów kamiennymi traktami w dyskretnej poświacie gazowych latarni przenika olbrzymimi przeszkleniami do wnętrza całego hotelu. A wnętrza…  Uczta dla ducha i oka… Nie tylko gości hotelowych…

Skip to content