To już jutro PRAWYBORY PARLAMENTARNE!

W środę w auli od godziny 8.00 do 14.00 możesz oddać głos na jeden z komitetów wyborczych zarejestrowanych w okręgu nr 1. Poniżej umieszczamy kartę, którą odbierzesz od członków komisji. Jeżeli masz wątpliwości na kogo zagłosować – skorzystaj z ,,Latarnika wyborczego” umieszczonego w internecie., zapytaj rodzica lub kogoś komu ufasz. W prawyborach udział może brać każdy uczeń naszej szkoły bez względu na wiek, po okazaniu dowodu tożsamości.

Przypominamy, że jutrzejsza akcja jest ogólnopolskim programem ,,Młodzi głosują” realizowanym w około 1000 szkół przez Centrum Edukacji Obywatelskiej

 

Karta do głosowania

Zebrania z rodzicami

W dniu
18 listopada 2021 r.
(czwartek)
zapraszamy
Wszystkich Państwa
na

Rodziców klas pierwszych, drugich, trzecich i czwartych
o godzinie 17.00.

Skip to content