The winner takes it all

W dniu 18 grudnia 2018 r. odbył się konkurs piosenki angielskiej pt. „THE WINNER TAKES IT ALL”. Podczas konkursu uczniowie wykonywali po dwa utwory, w części pierwszej zaśpiewali swoje ulubione piosenki, a w części drugiej usłyszeliśmy popularne przeboje świąteczne.

Jury w składzie: pani vicedyrektor Joanna Szponarska oraz nauczyciele języka angielskiego: pani Jolanta Plust i pan Jan Vantsa oceniali interpretację utworów, wykonanie, poprawność językową i muzyczną oraz ogólne wrażenie artystyczne.

Zwycięzcą szkolnego konkursu piosenki angielskiej została Natalia Olejarnik z kl. 4 AL, miejsce drugie zajął Piotrek Jezierski z kl. 2 AL, a na miejscu trzecim uplasowała się Ola Socha z kl. 2 BL. Wyróżnienia otrzymali Szymon Grześkiewicz i Przemek Makuchowaki z kl. 3 AL. Wszyscy wykonawcy dostali nagrody ufundowane przez Radę Rodziców.

Dziękujemy publiczności za fantastyczny aplauz, a wykonawcom życzymy dalszych sukcesów w karierze muzycznej.

Skip to content