TAK NA PODSUMOWANIE TYGODNIA W ŚWIĘTOSZOWIE

PODSUMOWANIE TYGODNIA W ŚWIĘTOSZOWIE
Dobówka w 10BKPanc w Świętoszowie zaliczona !!! Nasi dzielni uczniowie z klasy 1a (oddziału przygotowania wojskowego) spędzili noc w lesie. Jakby tego było mało musieli z pełnym ekwipunkiem przemieścić się do miejsca bytowania. Dodatkowo po drodze mieli zajęcia z taktyki, ćwiczyli marsz ubezpieczony z różnymi formami kontaktu. W czasie przerw uczyli się sztuki przetrwania, m. in. rozpalania ognia bez użycia zapałek. Zmęczenie było ogromne bo to już czwarty dzień intensywnego wysiłku. W marszobiegu uczniowie pokonali łącznie ok. 25 km. Potem był czas na integrację i spędzanie czasu przy rozpalonym ognisku. Uczniowie wrócili do domu bardzo zmęczeni ale żadne zmęczenie nie jest w stanie wymazać doświadczenia jakie zdobyli. Za nimi nocne warty, nocleg w namiotach, spanie w lesie i oczywiście obolałe ciała od wielogodzinnego marszu z obciążeniem… zrozumie ten, kto to przeżyłNajważniejsze, że dali radę, wykazali się ogromną determinacją, krótko mówiąc mogą być z siebie bardzo dumni!!! PS. Panie Agnieszka Wichrowska i Kinga Porzycka też przetrwały
Skip to content