
Sukces w konkursie ogólnopolskim!
Z dumą informujemy, że uczeń naszej szkoły, Alan Wiatrowski z klasy 4BL uzyskał tytuł laureata zdobywając wyróżnienie w II edycji Ogólnopolskiego Konkursu Filmowego „Prowadź Nas Święty Janie Pawle II” pod hasłem „Karol Wojtyła – jak odkrywać swoje talenty”. Finałowa gala konkursu połączona z wręczeniem laureatom nagród odbędzie się w Pałacu Belwederskim u Pana Prezydenta Karola Nawrockiego – Honorowego Patrona Konkursu.
Gratulujemy z całego serca i życzymy kolejnych tak spektakularnych sukcesów!





