Smaki czterech pór roku – jesień

Smaki czterech pór roku - jesień

Dnia 17.11.2022r. w auli szkoły odbył się jesienny kiermasz ,,Smaki czterech pór roku- jesień”🍁🍂, podczas którego serwowane były potrawy przygotowane przez uczniów klas gastronomicznych.  Nasza młodzież zaprezentowała szeroki wachlarz swoich możliwości kulinarnych👩‍🍳👨‍🍳. Spróbować można było: gołąbków po poznańsku, gołąbków z ryżem i pieczarkami,  placków ziemniaczanych, krokietów z kapustą i pieczarkami, krokietów z mięsem,  zupę dyniową, zupę pomidorową,  bigosu, lecza oraz pajdy chleba ze smalcem i ogórkiem.Słodkości też nie zabrakło😍 można było spróbować szarlotki, jabłecznika, ciasta chałwowego z orzechami oraz ciasta sezamowego.

Trzeba przyznać, że mamy bardzo utalentowaną młodzież💪- wszystko było PRZEPYSZNE👍

Skip to content