Razem stać nas na pomoc!

Razem stać nas na pomoc!

Szanowni uczniowie, rodzice i nauczyciele, 

Samorząd Uczniowski dziękuję za pomoc i zaangażowanie w przygotowaniu Szlachetnej Paczki, która w Weekend Cudów dotarła do Rodziny Pani Barbary i Pana Aleksandra. Pomagając Rodzinom, niosąc razem mądrą pomoc, zmieniamy nie tylko ich życie, ale też często również nasz świat. Dziękujemy za ogromne serce, które po raz kolejny okazaliście. Wiemy, że zawsze możemy liczyć na Waszą dobroć! 

Relacja ze spotkania z Rodziną przy wręczeniu paczki  

Pani Barbara, gdy tylko zapukaliśmy do drzwi zaczęła płakać. Nie mogła uwierzyć, że wszystkie paczki są dla nich. Pan Aleksander nie mógł także w to uwierzyć, aż zrobiło mu się duszno, musiał wyjść do pokoju obok. Jego łzy w oczach mówiły same za siebie. Pan na co dzień jest bardzo silnym mężczyzną, który nigdy nie płacze, ale w tej sytuacji nie dało się inaczej. Pani Barbara nie mogła przestać nas przytulać, płakać i dziękować. 

Skip to content