Razem pomóżmy Damianowi przywrócić dawne życie!

Od lat zbieramy plastikowe nakrętki. W tym roku zbieramy na pomoc dla Pana Damiana Żygadły z Lubina, który w czerwcu tego roku doznał udaru krwotocznego z wylewem krwi do lewej komory mózgu. Pan Damian, ojciec dwójki małych dzieci, to wojownik. Długa i ciężka rehabilitacja przynosi pierwsze sukcesy – niewielkie ruchy palców i chodzenie o lasce. Leczenie i rehabilitacja są bardzo kosztowne i wymagają specjalistycznego sprzętu medycznego. Zakrętki można wrzucać do niebieskich pojemników ustawionych na holach szkolnych lub przynosić do sali nr 123. Akcja prowadzona jest we współpracy z Lubińskim Centrum Wolontariatu. Przyłączyło się do niej kilka lubińskich szkół i przedszkoli. Dokładne informacje przedstawione są na plakatach. Koordynatorem akcji w naszej szkole jest Kuba Fabjańczyk z klasy 3 AT.

Zebrania z rodzicami

W dniu
18 listopada 2021 r.
(czwartek)
zapraszamy
Wszystkich Państwa
na

Rodziców klas pierwszych, drugich, trzecich i czwartych
o godzinie 17.00.

Skip to content