Prezentacja nowoczesnego pieca

21 lutego 2018r. odbywały się w naszej szkole ciekawe warsztaty dla klas gastronomicznych przy okazji prezentacji nowego urządzenia w kuchni. Większość dań przygotowana była przy użyciu nowoczesnego pieca konwekcyjno-parowego. Dań, jakie przygotowały nasze adeptki sztuki kulinarnej pod fachowym okiem nauczycieli, nie powstydziliby się najwięksi mistrzowie patelni.

” Kształcenie gastronomiczne wróciło do łask. Nie narzekamy na brak chętnych. To już szósty rok kształcenia pionu gastronomicznego w naszej szkole. Młodzież chętnie chwali się osiągnięciami w zakresie kulinarnym. Aktualnie mamy ponad setkę uczniów” – powiedziała pani Dorota Wałęcka dziennikarzom.
http://www.lubin.pl/nauka-gotowania-to-nie-tylko-ksiazki/

Prezentacja nowoczesnego pieca
Skip to content