„Praktycznie w przyszłość” – odwiedziny Witelonki przez maturzystów ZS nr 2 w Lubinie

„Praktycznie w przyszłość” – odwiedziny Witelonki przez maturzystów ZS nr 2 w Lubinie

„Praktycznie w przyszłość” – pod taką dewizą, po raz 25 – ty, Collegium Witelona Uczelnia Państwowa z Legnicy zorganizowała dla maturzystów swoje Dni Otwarte. Oczywiście nie mogło zabraknąć i naszych uczniów 😆  Atrakcji było bez liku, a każda ściśle związana z kierunkiem kształcenia. Od pokazów symulacji medycznych po zabezpieczanie śladów na miejscu przestępstwa, próbowania swoich sił na strzelnicy, programowania dronów, prowadzenia pociągu aż po przeniesienie się do wirtualnej rzeczywistości. Dodatkowo każdy mógł skorzystać z fotobudki obrotowej 360 od Dr OKO Optyk – okulista, sprawdzić swój wzrok, poziom cukru we krwi, otrzymać na cały tydzień jadłospis dietetyczny. A dla miłośników motoryzacji czekała prezentacja samochodów elektrycznych marki Mercedes Benz oraz Nissan. Uczniowie ZS nr 2 w Lubinie bardzo dziękują Witelonce za mile spędzony, pełny wrażeń dzień. Na pewno wielu z uczniów skorzysta z zaproszenia do poszerzenia grona jej studentów – szczególnie, że uczelnia oferuje ponad 20 kierunków kształcenia, a nasza szkoła również kieruje się taką dewizą 🙂 

Anna Żukrowska – Witek

Edyta Dominiczak – opiekun klasy 5 AG
Joanna Szponarska – opiekun klasy 5 AE
Anna Żukrowska – Witek – opiekun klasy 5 CL

Skip to content