Pożegnanie klas IV

Dzisiaj pożegnaliśmy nasze koleżanki i kolegów z klas maturalnych. Były wzruszające przemówienia, życzenia i podziękowania. Najlepsi otrzymali nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce i sukcesy sportowe. Rada Rodziców ufundowała stypendia maturzystom za najwyższe średnie ocen. Natomiast tym, którzy odbyli zagraniczną praktykę zawodową we włoskiej Bolonii zostały wręczone certyfikaty. Piękny program artystyczny na dzisiejszą uroczystość przygotowała kl. 2 AT pod kierunkiem wychowawcy p. J. Przygody. Na koniec wszyscy maturzyści wypuścili w niebo balony z wypisanymi życzeniami.

Teraz przed nimi najważniejszy szkolny egzamin – egzamin dojrzałości i wybór dalszej drogi życiowej.

Trzymamy kciuki ! POWODZENIA !!

Więcej zdjęć:

Pożegnanie klas IV - galeria zdjęć
Skip to content