Pobiegliśmy dla Rafałka

W niedzielne przedpołudnie 9 września 2018r. grupa śmiałków z naszej szkoły wzięła udział w biegu charytatywnym zorganizowanym przez Klub Rugby Miedziowi Lubin.

Celem imprezy było wsparcie 5-letniego chłopca w walce z rakiem mózgu.

Kto odważył się wystartować  w biegu, miał możliwość poczuć się jak zawodnik runmageddonu. Na uczestników czekała ciekawa trasa przy lubińskim skate parku, m.in. tarzanie w błocie, przysiady z balami drewna, targanie opon, przeprawa przez rzekę, kontenery z wodą, czołganie pod siatką zraszaną kurtyną wodną, słowem wiele zmagań w trakcie pokonywania kolejnych kilometrów.

Naszą szkołę reprezentowali Anita Pawłowicz z 3AE, Jakub Maślij z 2AG, Kamil Szewczyk z 3AL i Łukasz Bończak z 4AL wraz z opiekunem panią Ingą Kruk.

Pobiegliśmy dla Rafałka - galeria zdjęć
Skip to content