Ogłaszamy konkurs pn. „Po pierwsze – Polska”!

Po pierwsze - Polska
Jeżeli masz talent plastyczny 🖌 albo lubisz tworzyć grafiki komputerowe 💻, a Twoja placówka edukacyjna, w której się kształcisz lub firma, w której pracujesz jest partnerem Dolnośląskiego Klastra Edukacyjnego, to ten konkurs jest dla Ciebie!
 
📃 Przedmiotem pracy konkursowej jest przygotowanie pracy plastycznej bądź grafiki komputerowej inspirowanej wydarzeniami z historii Polski 🇵🇱, ukazującej patriotyzm Polaków.
 
📧 Na prace czekamy do 27 października 2023 r.
 
Laureaci konkursu zostaną uhonorowani nagrodami rzeczowymi, dodatkowo najlepsze prace zostaną przedstawione w formie graficznej na elewacji wybranych budynków stacji energetycznych w regionie legnicko-głogowskim z informacją o autorze projektu na podstawie porozumienia pomiędzy Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. a TAURON Dystrybucja S.A.
 
👉 Więcej informacji dostępnych w regulaminie konkursu na stronie:
Skip to content