Organizacja WOŚP w naszej szkole

Organizacja WOŚP w naszej szkole

Szanowni Rodzice, Uczniowie, Nauczyciele

dzisiaj kierujemy do Was kolejną informację o 32. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy organizowanym w Zespole Szkół nr 2 w Lubinie. Od 3 stycznia 2024 r. gramy z WOŚP! Samorząd Uczniowski we współpracy z Radą Rodziców, przez najbliższe dwa tygodnie, będzie prowadzić zbiórkę pieniędzy, do której zapraszamy uczniów, rodziców, nauczycieli i przyjaciół szkoły.

Wspierać naszą akcję, w ramach, WOŚP można:
– wrzucając pieniądze do puszek
– wpłacając przez eskarbonkę WOŚP na konto naszej szkoły, poprzez link:

– kupując książki, gry, puzzle na kiermaszu w szkole od 8 do 12 stycznia
– biorąc udział w licytacji – 12 stycznia na holu szkoły
– kupując pizzerki, cynamonki, muffinki (11 stycznia) i gofry (12 stycznia) przygotowane przez klasy gastronomiczne.
Dlatego zwracamy się z prośbą o przyniesienie do szkoły książek, gier, puzzli i innych gadżetów, które możemy przeznaczyć na kiermasz i licytację, a zebrane fundusze przekazać na konto 32.Finału WOŚP.

W 31.Finale WOŚP zebraliśmy w naszej szkole 5881zł.
Zagrajcie z nami! Liczymy na 10000 złotych!!!

Skip to content