Ogólnopolska Olimpiada Spedycyjno – Logistyczna

Dnia 16 listopada 2018 odbył się w szkolny etap III Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej. Olimpiada jest organizowana przez Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Gdańskiego. Celem olimpiady jest zainteresowanie uczniów szkół ponadgimnazjalnych problematyką spedycyjną i logistyczną, upowszechnienie wiedzy i umiejętności oraz wykształcenie kompetencji społecznych w zakresie spedycji i logistyki oraz poszerzanie nauczanych treści ponad podstawy programowe kształcenia w zawodzie technika spedytora i technika logistyka.

Olimpiada została na stałe umieszczona przez Centralną Komisję Egzaminacyjną w wykazie turniejów i olimpiad tematycznych związanych z wybraną dziedziną wiedzy zawodowej, których laureaci i finaliści są zwolnieni z etapu pisemnego egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe.

Trzymamy kciuki za wszystkich uczestników i życzymy dużej liczby punktów oraz zakwalifikowania się do kolejnego etapu.

Osoby odpowiedzialne Joanna Knutelska i Anna Żukrowska – Witek.

21 października 2021 r.