Nasi w teatrze

Nasi w teatrze

W piątek 4 marca 2022 r pięćdziesięcioro uczniów technikum i szkoły branżowej z klas 3ae, 4ht, 2zk uczestniczyło w wycieczce do teatru im. Heleny Modrzejewskiej w Legnicy. Wspólnie z opiekunami, paniami: Iloną Gieras-Idczak, Moniką Zielską, Kamilą Górską, Eweliną Mazurek oraz panem Łukaszem Sułkowiczem, obejrzeli znakomity spektakl Ożenek- uwspółcześnioną adaptację dzieła Gogola.

Organizatorką wyjazdu była Radosława Ostrowska, odpowiedzialna za edukację teatralną w ZS nr 2 w Lubinie od ponad 20 lat.

Zapraszamy wszystkich chętnych do zgłaszania się na kolejny wyjazd- 30 marca 2022 na spektakl będący alternatywną historią bohaterów Szekspirowskich (Świat na głowie).
Zgodnie z wytycznymi Pana Dyrektora udział mogą brać tylko całe klasy.
Zachęcam do aktywnego uczestnictwa w życiu kulturalnym.

Pozdrawiam serdecznie
Radosława Ostrowska

Skip to content