Modernizacja w Zespole Szkół nr 2 im. Jana Wyżykowskiego w Lubinie

Modernizacja w Zespole Szkół nr 2 im. Jana Wyżykowskiego w Lubinie

Szanowni Państwo.

Zespół Szkół nr 2 im. Jana Wyżykowskiego w Lubinie stale się rozwija. Chciałbym Państwu, Absolwentom, Rodzicom i tegorocznym Kandydatom przedstawić inwestycje zrealizowane w ostatnich czterech latach. Inwestycje, które mają bezpośredni wpływ na jakość kształcenia w technikum, liceum i branżowej szkole I stopnia.

Dziękuję Sojusznikom szkoły, przedstawicielom Powiatu Lubińskiego, Urzędu Marszałkowskiego oraz wszystkim, dla których edukacja przyszłych pokoleń stanowi wyzwanie i ogromną wartość. Zapraszam Państwa do obejrzenia krótkiego materiału filmowego oraz na „Drzwi Otwarte” szkoły: 11 kwietnia o godzinie 15.00.

Artur Pastuch

Dyrektor Szkoły

Skip to content