MŁODZIEŻOWY SĘDZIA SPORTOWY

MŁODZIEŻOWY SĘDZIA SPORTOWY

 Już po raz drugi uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w programie Szkolenia Młodzieżowych  Sędziów Sportowych, którego patronem jest Ministerstwo Edukacji Narodowej. Tym razem obóz  kończący szkolenie zorganizowano w dniach 27- 29 listopada w Karpaczu. Od początku października 11 uczestników programu, pod okiem sędziego i nauczyciela w-fu  Jacka Kazimierczyka, szkoliła się w sędziowaniu lekkiej atletyki. W Karpaczu młodzież przeszła szkolenie praktyczne oraz egzamin, przeprowadzony przez sędziów Dolnośląskiego Związku Lekkiej Atletyki. Miło jest nam zakomunikować, iż wszyscy zdali egzamin celująco.

Tak więc mamy nową grupę Młodzieżowych Sędziów Sportowych, która zna się na sędziowaniu nie tylko lekkiej atletyki, mogą obsługiwać inne dyscypliny i możecie nam uwierzyć dają radę!!!

Skip to content