Laureaci konkursu „Przyroda w obiektywie”

Przyroda w obiektywie

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu, za piękne zdjęcia ukazujące fascynujący świat roślin i zwierząt. Tym bardziej, że z fotografowaniem przyrody związana jest jej obserwacja i zgłębianie o niej wiedzy. Przypomnijmy, że w tym roku konkurs odbywał się pod hasłem „Odbetonowani – przyroda w mieście i wokół nas”, której istnienie jest ważne dla każdego, wręcz niezbędne. Warto o tym pamiętać i działać na rzecz jej ochrony.

Szczególne gratulacje dla zwycięzców konkursu:
I miejsce: Joanna Gołuch 2aLO
II miejsce: Karol Łaniocha 2a LO
III miejsce: Magda Kurstak 3d LO i Wiktoria Pulda 3d LO

Zebrania z rodzicami

W dniu
18 listopada 2021 r.
(czwartek)
zapraszamy
Wszystkich Państwa
na

Rodziców klas pierwszych, drugich, trzecich i czwartych
o godzinie 17.00.

Skip to content