Konkurs wiedzy o Luxemburgu

Nauczyciele języka niemieckiego zachęcają do wzięcia udziału w konkursie wiedzy o Wielkim Księstwie Luxemburga  – Bist du Luxemburg-Kenner? Na stronie naszej szkoły w zakładce Kącik ucznia – Kącik poligloty (język niemiecki) został zamieszczony dokument z 20 pytaniami ilustrowanymi zdjęciami oraz Karta odpowiedzi. Należy wydrukować tylko Kartę odpowiedzi, podpisać ją i zaznaczyć na niej właściwą odpowiedź: A, B, C lub D. Za każdą poprawną odpowiedź otrzymuje się 1 punkt. W przypadku zdobycia tej samej ilości punktów przez wielu uczniów, decydującym kryterium będzie kolejność dostarczenia karty odpowiedzi.

Wypełnioną kartę należy dostarczyć do sali 132 do pani Agnieszki Droździak w terminie do 9 listopada 2018r. Nagrody zostaną przyznane 12.11. na długiej przerwie w sali 132.

Skip to content