II OGÓLNOPOLSKA KONFERENCJA DLA NAUCZYCIELI  IZBY GOSPODARCZEJ HOTELARSTWA POLSKIEGO 

KONFERENCJA DLA NAUCZYCIELI

Już po raz drugi  Zespół Szkół nr 2 im. Jana Wyżykowskiego w Lubinie mógł uczestniczyć w zorganizowanej przez  #IGHP konferencji dla nauczycieli. W tym roku temat przewodni brzmiał:  Podnoszenie poziomu obsługi turystów jako główny czynnik dostosowania się do zmian na rynku usług turystycznych oraz zmian oczekiwań turystów”.

W Airport Hotel Okęcie spotkało się 250 osób –  kadra szkół branżowych oraz hotelarze. Naszą szkołę reprezentowały Panie Joasie (Kulesza, Szponarska i Politowicz). Tegoroczne spotkanie było dla nas wyjątkowe z uwagi na fakt, że zaszczytną rolę eksperta w pierwszym panelu dyskusyjnym pt. „Postrzeganie roli nauczania w szkołach hotelarsko-gastronomicznych w kontekście oczekiwanego poziomu obsługi turystów” pełniła nasza przewodnicząca zespołu przedmiotów hotelarsko-turystycznych.

Konferencja po raz kolejny dała nauczycielom możliwość zdobycia wiedzy od profesjonalistów, uczestnictwa w warsztatach oraz wymiany doświadczeń zarówno od hotelarzy z branży jak i nauczycieli kształcących w tym zawodzie. Serdecznie dziękujemy organizatorom za spotkanie oraz ciekawe spostrzeżenia na temat kształcenia zawodowego i współpracy szkół z hotelarzami.  

Skip to content