Udział uczniów klas o profilu technik programista w cyklu wykładów na wrocławskich uczelniach wyższych

Udział uczniów klas o profilu technik programista w cyklu wykładów na wrocławskich uczelniach wyższych
W marcu uczniowie klas technik programista wraz z panem Marcinem Wojciechowskim brali udział w serii wykładów zorganizowanych przez Politechnikę Wrocławską oraz Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu. Wykłady, prowadzone na wyższych uczelniach wrocławskich, stanowiły część udziału ZS2 w projekcie „Cyfrowa Przyszłość Miedzi”, zainicjowanego przez KGHM Oddział COPI. Podczas tych wykładów uczniowie mieli okazję poszerzyć swoją wiedzę na temat: „Wielkie modele językowe” – prelekcja dr inż. Tomasza Walkowiaka; „Wyciąganie wniosków z danych” oraz „Podstawy programowania” – wykłady prowadzone przez dr inż. Kamila Smolaka.
Skip to content