IV Turniej Szachowy – 110 młodych …

24 listopada 110 młodych szachistów zmierzyło się w naszej szkole w 9 rundach IV Turnieju Szachowego ,,Barbórka 2018”Polska Niepodległa. Najwięcej zawodników było oczywiście z powiatu lubińskiego, ale gościliśmy również dzieci z Legnicy, Wrocławia, Bogatyni, Przemkowa, Gubina czy nawet z Gorzowa Wielkopolskiego, najdalej ze Szczecina – Junior Młodszy Lewek  Jakub. Emocje na sali nie ustępowały tym na turniejach o najwyższe stawki światowe. Zwycięzcy otrzymali nagrody pieniężne i puchary, wszyscy uczestnicy zawodów flagi narodowe ufundowane przez premiera RP Mateusza Morawieckiego, dyplomy i gadżety. Nagrodzono też najlepszych zawodników w kategorii dziewczynka i chłopiec, najmłodszego szachistę,100 na liście wpisowej. Pomyślano również o najmłodszych kibicach, którzy wytrwale z rodzicami przez kilka godzin towarzyszyli starszemu rodzeństwu. Jutro drugi dzień zmagań- do rywalizacji open przystąpi znowu ponad setka zawodników.

Napisali o nas:

KLIK >> LUBIN.PL << KLIK

KLIK >> SZACHY.LEGNICA.PL << KLIK

KLIK >> LUBINEXTRA.PL << KLIK

KLIK >> E-LEGNICKIE.PL << KLIK

KLIK >> LUBIN.NASZEMIASTO.PL << KLIK

KLIK >> MIEDZIOWE.PL << KLIK

Skip to content