Europejski Dzień Języków

Europejski Dzień Języków

Europejski Dzień Języków jest inicjatywą zapoczątkowaną przez Radę Europy w roku 2001. Corocznie 26 września obchodzone są w całej Europie uroczystości związane z propagowaniem wiedzy o językowej różnorodności naszego kontynentu. Głównym celem tego dnia jest uświadomienie znaczenia wszystkich języków, jakimi porozumiewamy się w Europie, gdyż są one kluczem do poznania innych narodowości, kultury i tradycji.

Z tej okazji nauczyciele języków obcych 
zapraszają wszystkich uczniów naszej szkoły 
do wzięcia udziału w konkursach, 
które będą odbywały się w czasie przerw w dniu 26 września 2019 r.
na korytarzu angielskim przy salach 124-130 
oraz na korytarzu niemieckim przy salach 131-136.
Zapraszamy do udziału! 

Zebrania z rodzicami

W dniu
21 października 2021 r.
(czwartek)
zapraszamy
Wszystkich Państwa
na

Rodziców klas pierwszych, drugich, trzecich i czwartych
o godzinie 17.00.

Skip to content