Dzień Otwarty już za nami …

Dzień Otwarty już za nami …

18 kwietnia gościliśmy w naszej szkole tłumy gości, oczywiście głównie uczniów ze szkół podstawowych , którzy właśnie decydują o wyborze dalszej ścieżki zawodowej.

Wystartowaliśmy o godz. 15.00 by zaprezentować zwiedzającym moc atrakcji związanych z naszymi kierunkami kształcenia.

Klasy mundurowe zaprezentowały pokaz musztry, była wystawa sprzętu wojskowego i pokaz udzielania pierwszej pomocy. Nasze klasopracownie były otwarte dla zwiedzających, goście mogli więc uczestniczyć w wieli quizach, zabawach i konkursach tematycznych z nagrodami. Na sali gimnastycznej odbywały się zajęcia sportowe, zapraszaliśmy też na warsztaty origami i pokaz sporządzania sushi w kuchni. Zaś potyczki językowe połączono z degustacją typowego podwieczorku brytyjskiego.

Mamy nadzieję, że wszyscy dobrze się bawili. A to wszystko okraszone było smacznym poczęstunkiem przygotowanym przez nasze klasy gastronomiczne.

ZAPRASZAMY zatem do naszej szkoły. Do zobaczenia we wrześniu.

Skip to content