Dzień Edukacji Narodowej

W piątek 12 października 2018 r.  w naszej szkole obchodziliśmy święto uczniów i nauczycieli, czyli  Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji uczniowie przygotowali dla grona pedagogicznego i pracowników obsługi i administracji uroczystość wraz z programem artystycznym. Wiele miłych słów popłynęło w kierunku nauczycieli i pracowników obsługi. Uczniowie docenili i podkreślili swoją  wdzięczność za codzienny trud i  zaangażowanie. Podziękowania  i życzenia złożyli nauczycielom p. Dyrektor Bogdan Dudek oraz przewodniczący Rady Rodziców p. Sławomir Kucharczyk.

Akademię  uświetniły piosenki śpiewane przez Olę Sochę, Klaudię Rybę i Olę Michalewicz. W trakcie uroczystości odbyła się wielka   gala przyznania statuetek Super Nauczyciela 2018.  Najbardziej utytułowanym nauczycielem został p. Grzegorz Józefowski, który zwyciężył w trzech kategoriach: „Złota Struna”,  „Gorący Uśmiech” i „Najlepszy Strateg”.   Statuetkę również zdobyli p. Jolanta Przygoda w kategorii „Diamentowy Pytajnik”  oraz p. Jan Vantsa w kategorii „Złoty Wykładowca”. Finałem części  artystycznej  była żartobliwie ukazana  ”Rada Pedagogiczna nr 1119”.

Miłym zakończeniem Akademii było wręczenie nauczycielom oraz  pracownikom obsługi i administracji Nagród Dyrektora.

Akademię przygotowali  animatorzy naszej szkoły z kl. III AT oraz Samorząd Uczniowski, o dekorację i  nakrycie stołów zadbali uczniowie klasy  III HF pod opieką p. Joanny Kuleszy, natomiast poczęstunek przygotowany był przez uczniów klas gastronomicznych pod opieką p. Małgorzaty Wierzbickiej i p. Doroty Wałęckiej. Oprawę wizualną uroczystości  przygotował p. Arkadiusz Kluba.

Opiekunki  Samorządu Uczniowskiego
Magdalena Kozicka – Dygdałowicz i Ewa Waśniewska

Film przygotowany przez opiekunów Samorządu Uczniowskiego oraz pana Arkadiusza Klubę

Zdjęcia Maćka:

Zdjęcia mgr. E. Kotlińskiej

Skip to content