Zwolnieni z Teorii

Dnia 19 września 2022 r. pod patronatem honorowym Ministerstwa Rozwoju i Technologii, ruszyła 9. edycja olimpiady projektów społecznych Zwolnieni z Teorii, której celem jest rozwój kreatywności i innowacyjności uczniów.
Realizacja projektów w szkole daje przestrzeń do rozwijania zainteresowań i wyboru dalszej ścieżki zawodowej. 28 września w naszej szkole odbyło się spotkanie młodzieży z wolontariuszem – laureatem olimpiady. Jakub Kołcz opowiedział czym jest olimpiada projektów społecznych, jakie są jej etapy, co zyskują uczestnicy i szkoła. Zaprezentował organizatorów olimpiady i odpowiedział na pytania uczniów.
Każda osoba w grupie, która zrealizuje projekt Zwolnieni z Teorii otrzyma międzynarodowy certyfikat z zarządzania projektami.
Spotkanie było dobrą inspiracją do zaangażowania się w Zwolnionych z Teorii!

Skip to content