ZS 2 DZIŚ GRA …

ZS 2 DZIŚ GRA …

Dzisiaj gościliśmy w naszej szkole Panią Ewę Koselską , właścicielkę Centrum  Szkolenia Psów CYWIL w Lubinie, trenerkę, behawiorystkę i dogoterapeutkę wraz ze swoimi psiakami rasy cavalier king charles spaniel i kooikerhondje oraz Panią Joannę Wieczorek, która prowadzi dom tymczasowy dla psów  z Milą i Bajką. Pani Ewa i Pani Joanna  grały wraz z naszą społecznością uczniowską w 31 Finale WOŚP „Chcemy wygrać z sepsą. Gramy dla wszystkich- małych i dużych”. Bardzo Paniom dziękujemy za ciekawy pokaz podstawowej tresury psów, spędzony z nami czas i przekazaną wiedzę, za wspólne granie z WOŚP.

Z WOŚP zagrali dziś również trenerzy  kickboxingu Kacper Muszyński i Xawery Tadla z klubu ARMIA Polkowice/Lubin. Panowie poprowadzili zajęcia dla chętnych uczniów z samoobrony. Dziękujemy.

Uczniowie i nauczyciele Zespołu Przedmiotów Gastronomicznych zadbali o to, aby nikt, kto dziś gra z WOŚP-em, nie był głodny i uraczyli nas pysznymi  zupami i pizzerkami.  Pięknie dziękujemy. Na Was zawsze można smacznie  liczyć.

Dziękujemy Wszystkim za wkład do puszek. Jutro gramy dalej. Zapraszamy na licytację o 11.25.

Skip to content