Wolontariat szkolny

Wolontariat szkolny

Zachęcamy wszystkich uczniów, aby przyłączyli się do inicjatyw podejmowanych przez wolontariuszy. W tym roku szkolnym:

  • Przygotowaliśmy słodki poczęstunek dla podopiecznych Domu Opieki „Ostoja” w Lubinie z okazji Międzynarodowego Dnia Ludzi Starszych;
  • Wykonaliśmy jesienne stroiki dla pacjentów lubińskiego hospicjum oraz pensjonariuszy DO „Ostoja”;
  • Zrobiliśmy stroik z okazji święta zmarłych upamiętniający ofiary represji sowieckich i złożyliśmy go pod Krzyżem Katyńskim. Zapaliliśmy również znicze na zaniedbanych, często już bezimiennych grobach znajdujących się na cmentarzu przy ul. Szkolnej.

Wolontariusze: Paulina Narkiewicz, Patrycja Bednarczyk, Amelia Fuczyło, Nikola Adamańczyk, Aneta Baran, Wiktoria Pietraszewska, Oliwia Pilarska, Daria Wielgus-Czajkowska, Urszula Parafieńczuk, Martyna Łukasiewicz, Nikola Stępień, Malwina Dobrowolska, Wiktoria Pabich, Małgorzata Stachów, Weronika Panasowiec z opiekunką Radosławą Ostrowską.

Dziękujemy pani Agnieszce Łacie za udostępnienie części akcesoriów do wykonania stroików na cmentarz.

Skip to content