VI edycja konkursu interdyscyplinarnego „Szpakowa Liga”

VI edycja konkursu interdyscyplinarnego „Szpakowa Liga”

16 kwietnia 2024r. odbyła się VI edycja konkursu interdyscyplinarnego „Szpakowa Liga” przeznaczonego dla uczniów klas ósmych szkół podstawowych. Mieliśmy zaszczyt gościć 13 czteroosobowych drużyn, które zmagały się  z zadaniami z matematyki, języka polskiego, języka angielskiego, geografii i biologii. Uczestnicy konkursu zaprezentowali się wspaniale, wytrwale i z determinacją rywalizowali wykazując się dużą wiedzą oraz umiejętnością współpracy w grupie. Atmosfera podczas konkursu była miła, przyjacielska, młodzież przy okazji zmagania się z ciekawymi zadaniami bardzo dobrze się bawiła, dzięki niekonwencjonalnym i atrakcyjnym zasadom, które wymagały wypracowania odpowiedniej strategii, zarówno w I jak i II etapie. W przerwach uczestnicy mogli obejrzeć szkołę i spróbować pysznych ciast przygotowanych przez uczniów naszej szkoły.

Gratulujemy zwycięzcom!!!

Wyniki „Szpakowej Ligi 2024”:

  1. Szkoła Podstawowa nr 3 im. Arkadego Fidlera w Polkowicach
  2. Szkoła Podstawowa nr 14 im. gen. broni S. Maczka w Lubinie
  3. Salezjańska Szkoła Podstawowa im. św. Dominika Savio
  4. Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Skłodowskiej -Curie
  5. Szkoła Podstawowa nr 12 im. Cz. Niemena w Lubinie
  6. Szkoła Podstawowa nr 8 im. Jana Wyżykowskiego w Lubinie

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, byliście nadzwyczajni!!!

Dziękujemy sponsorom za nagrody dla zwycięzców i wszystkich uczestników konkursu. 😛 

Serdecznie zapraszamy w przyszłym roku szkolnym.

Zainteresowanych zachęcamy do przejrzenia tegorocznych zadań umieszczonych na stronie konkursu.

Skip to content