Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023

Po raz ostatni przed wakacjami dyrekcja, nauczyciele i uczniowie spotykali się w pełnym składzie, aby uroczyście zakończyć rok szkolny i nagrodzić tych, którzy przez dziesięć miesięcy ciężkiej pracy zasłużyli na wyróżnienia. Najlepsi uczniowie odebrali nagrody i stypendia za wysokie wyniki w nauce, wzorowe zachowanie i wybitne osiągnięcia sportowe. Inni zostali nagrodzeni za zaangażowanie na rzecz klasy i szkoły oraz za 100 % frekwencję.

Dzień przed oficjalnym zakończeniem roku szkolnego, 22 czerwca 2023 r. nasi najlepsi uczniowie otrzymali wyróżnienia i nagrody od starosty powiatu lubińskiego Pawła Kleszcz. Gratulacje najlepszym uczniom, ich rodzicom, ale i nauczycielom wraz ze starostą złożyła również przewodnicząca rady powiatu lubińskiego Jadwiga Musiał.

Życzymy WSZYSTKIM wspaniałych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu !

Skip to content