Światowy Dzień Sprzątania Świata 2019.

Dla każdego z nas środowisko, w którym żyje jest ważne. Również dla uczniów klasy 1 AT i 1 CL nie było obojętne i pomimo złych warunków pogodowych 3 października 2019 r. uczestniczyli w „Światowym Dniu Sprzątania Świata”, objętym patronatem przez MPWiK w Lubinie.

Uczniowie oprócz zbierania w Lasku Zalesie odpadów, oglądali bardzo ciekawy film pt. „Plastik jest wszędzie”

oraz uczestniczyli w wielu konkursach związanych z wiedzą na temat ekologii i zasad poprawnego segregowania śmieci. Dla najlepszych Dyrekcja Szkoły zagwarantowała wyjątkowe nagrody: ponad tygodniowe zwolnienia z odpowiedzi lub z niezapowiedzianych kartkówek na wszystkich przedmiotach!!!

Nauczyciele prowadzący zajęcia: ks. Paweł Maj, Jolanta Przygoda, Ewa Waśniewska, Anna Żukrowska-Witek bardzo dziękują wszystkim uczniom za zaangażowanie i tak wszechstronną wiedzę.

Życzymy dalszych sukcesów i zapału w walce o lepsze jutro!

Anna Żukrowska – Witek

 

Skip to content